Z każdej strony gospodarki - osobiste opinie, nie stanowią rekomendacji do inwestycji

Wpisy z tagiem: karta kredytowa

sobota, 16 grudnia 2017
Ten wpis afiliacyjny podsumowuje promocje na karty kredytowe City, są na tyle liczne, że można w nich przebierać. Postaram się go aktualizować wraz ze zmianami w ofercie. Dlatego ta strona może być linkowana lub zapamiętana jako "ulubiona", jeśli chcesz zaglądać do aktualnych promocji na ww. karty.

Bank City oferuje bezpłatne karty kredytowe Simplicity. Co więcej - często promuje karty kredytowe nagradzając nowych aktywnych klientów, jeśli taka karta jest główną kartą klienta. Jeśli nawet byłeś lub jesteś klientem Citi, to może zainteresować Cię fakt, że bank wydaje się stosować system "amnestii". Co to znaczy? Jeśli byłeś klientem Citi , ale zrezygnowałeś z kart jakiś czas temu, to po pewnym czasie znowu możesz zakwalifikować się na kolejną promocję. Ja jeszcze nie korzystałem z takiej opcji, gdyż po rozmowie z konsultantem zaproponowano mi udział w innej promocji :-) Niewierność bankom może się opłacać...

Z góry uprzedzam, że karty kredytowe nie są dla osób nie kontrolujących swoich wydatków i nie spłacających ich - popadną w długi. Nie nadają się tez do operacji bankomatowych ze względu na prowizje i natychmiastowe zadłużenie. Jeśli nie jesteś zdyscyplinowanym klientem - promocja tego typu zaszkodzi, a nie pomoże. Jeśli nie wiesz, jak posługiwać się kartą kredytową, skorzystaj z poradników w sieci.

Ja jednak nie mam problemu z kontrolą wydatków i skorzystałem już z karty Citi Simplicity z racji braku opłat. Inne karty kredytowe, choć też uczestnicza w pormocji, bezpłatne nie są. Bank rzetelnie informuje o zadłużenia poprzez SMS i maile, nie ma też problemu ze spłatami z innego banku. Jedyna rzecz, na której się pośliznąłem, to była nadpłata karty po reklamacji. Nadmiarową kwotę chciałem transferować - i okazało się, że jest to czynność z prowizją, nawet w sytuacji nadpłaty. Lepiej pieniądze wydać (!?). Oprócz tego przypadku jestem zadowolony z karty Simplicity i obsługi. Dość funkcjonalna jest także strona bankowości Citi, gdzie można zobaczyć rachunek karty, wyciągi itp.

Jakie generalne warunki trzeba spełniać? Promocje dotyczą klientów, którzy nie posiadali karty kredytowej City przed terminem określonym w promocji. By kwalifikować się w promocjach, trzeba mieć minimum 18 lat (w niektórych 21), zatrudnienie w obecnej firmie (minimum 3 mies.) lub działalność min. 2 lata. Kryterium dochodowe zmienia się i ostatnio było to netto 1200zł na umowie lub 2500 zł na działalności. Można więc przyjąć, że minimalna krajowa na umowie wystarcza. Szczegółowe warunki zmieniają się wraz z promocjami i warto je sprawdzić. Z promocji wykluczeni są pracownicy banku, osoby współpracujące, itp. Promocje wymagają zwykle skorzystania z bankowości internetowej lub mobilnej oraz dokonywania zakupów karta na określone kwoty w ciągu wyznaczonego czasu, o szczegółach piszę niżej.

Jak wygląda proceduralnie uzyskanie karty?
Udział w promocji wymaga skorzystania ze strony promocji i zostawienie swoich danych kontaktowych. Wkrótce oddzwania konsultant banku i prowadzi przez dalszy proces. Może przy tym wymagać skanu zaświadczenia o zarobkach czy wyciągu z konta, a także dowodu tożsamości. Umowę do podpisania dostarczy kurier, a potem przyślą kartę.

Promocje wygasłe


Nagroda: voucher do Biedronki na 250zł oraz szansa na nagrodę (nagroda gówna 250 000 zł, 200 nagród - telefony Samsung Galaxy A6 Dual)
Do kiedy przystępować do promocji: 1.10.2018

Warunki: zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Bank, zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej Citi, dokonanie bezgotówkowych transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 zł nie później niż do 30.11.2018 r.
Inne informacje: Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 17.12.2018 r., a zwycięzców poinformuje bank nie później niż do 16.01.2019 r. Dotyczy klientów nie mających karty przed: 2015.06.01

Nagroda: voucher 300zł na zakupy w drogeriach Hebe
Do kiedy przystępować do promocji: 31.10.2018

Warunki: zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Bank, zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej Citi do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy, dokonanie co najmniej po 5 transakcji miesięcznie przez dwa kolejne miesiące, ale nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy (czyli np. umowa w sierpniu - czas na transakcje i logowanie do końca października).
Dotyczy klientów nie mających karty przed: 2015.06.01

Nagroda: głośnik JBL Flip 3 czarny, deklarowana wartość 359zł
Do kiedy przystępować do promocji: 2018.09.04
Warunki: zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Bank, zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej Citi do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy, dokonanie bezgotówkowych transakcji o łącznej miesięcznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 zł w tym czasie (czyli np. umowa w lipcu - czas na transakcje do końca września).
Dotyczy klientów nie mających karty przed: 2015.06.01

Nagroda: zasilenie konta karty na łącznie 400zł
Do kiedy przystępować do promocji: 2018.09.13

Warunki: zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Bank, zgoda na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych z Banku i podmiotów współpracujących, w dwóch kolejnych miesiącach co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej i w tym okresie comiesięcznie wykonaj co najmniej po 5 transakcji bezgotówkowych kartą (nagroda 300zł), najlepiej o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 2000 zł (nagroda dodatkowa 100zł).
Do kiedy zrobić wydatki: do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (np. umowa w czerwcu- czas na wydatki do końca sierpnia)
Dotyczy klientów nie mających karty przed: 2015.06.01

Nagroda: E-Karty do Decathlon na zakupy na łącznie 400zł
Do kiedy przystępować do promocji: 2018.08.28
Warunki: zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Bank, zgoda na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych z Banku i podmiotów współpracujących, w dwóch kolejnych miesiącach co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej i w tym okresie comiesięcznie wykonaj co najmniej po 5 transakcji bezgotówkowych kartą (nagroda E-Karta na 300zł), najlepiej o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 2000 zł (nagroda dodatkowa E-Karta na 100zł).
Do kiedy zrobić wydatki: do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (np. umowa w czerwcu- czas na wydatki do końca sierpnia)
Dotyczy klientów nie mających karty przed: 2015.06.01

Nagroda: elektroniczny voucher na 300zł na zakupy w sklepie CityFit
Do kiedy przystępować do promocji: 2018.08.22
Warunki: zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Bank, w dwóch kolejnych miesiącach co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej i w tym okresie comiesięcznie wykonaj co najmniej po 5 transakcji bezgotówkowych kartą .
Do kiedy zrobić wydatki: do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (np. umowa w czerwcu- czas na wydatki do końca sierpnia)
Dotyczy klientów nie mających karty przed: 2015.06.01
Inne informacje: voucher nie może być wykorzystany w częściach, należy zrobić zakupy za kwotę wyższą

Nagroda: elektroniczne kody na zakupy w Biedronce: do 10x 50zł
Do kiedy przystępować do promocji: 2018.08.14
Warunki: zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Bank,zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej Citi do końca 1 miesiaca po podpisaniu umowy, dokonanie przez 10 kolejnych miesięcy poczynając od 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę transakcji o łącznej miesięcznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 zł. Nagroda (ekod o wartości 50 zł) będzie przekazywana w każdym miesiącu, w którym warunki Oferty zostały spełnione
Dotyczy klientów nie mających karty przed: 2015.01.01
Inne informacje: jeden kod nie może być wykorzystany w częściach, nie ma możliwości wydania reszty

Nagroda: telefon LG K4
Do kiedy przystępować do promocji: 2018.07.25
Warunki: zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Bank, zgoda na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych z Banku i podmiotów współpracujących, w dwóch kolejnych miesiącach wykonaj co najmniej po 5 transakcji bezgotówkowych kartą, w tym czasie też co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej
Do kiedy zrobić wydatki: do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (np. umowa w kwietniu- czas na wydatki do końca czerwca)
Dotyczy klientów nie mających karty przed: 2015.01.01
Inne informacje: informacja o nagrodzie w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków, a wysyłka 30 dni później.

| < Grudzień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Opinie na blogu nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej.