Z każdej strony gospodarki - osobiste opinie, nie stanowią rekomendacji do inwestycji. NOWY ADRES: https: stopazwrotu.blogspot.com
sobota, 30 marca 2019
Nowy wpis o funduszach jest opublikowany na nowym blogu TUTAJ.
17:43, cyfrowyja
Link Dodaj komentarz »
piątek, 08 marca 2019
Drodzy Czytelnicy, kopia większości materiałów na tym blogu znajduje się już pod nowym adresem bloga, na który zapraszam:

https://stopazwrotu.blogspot.com

Na nowym miejscu jeszcze jest sporo do zrobienia, znaczna część linków prowadzi do tego, starego bloga. Brakuje wielu grafik, będę je uzupełniał w najbliższych tygodniach - Agora nie wsparła autorów w tym temacie. Więcej o przenosinach napisałem już pod nowym adresem, by podzielić się paroma radami dla innych blogerów z blox.pl !

Jednocześnie rozważam użycie linków do nowego bloga na obecnym w części wpisów oraz zakładkach. Dlatego nie bądźcie zaskoczeni, jeśli przeglądarka stąd zabierze Was na nowy blog.

18:49, cyfrowyja
Link Dodaj komentarz »
sobota, 02 marca 2019
Stało się - spółka Agora zdecydowała o zamknięciu serwisu blox.pl, co nastąpi 29 kwietnia 2019. Oznacza to, że dalsze pisanie w tym miejscu nie ma wielkiego sensu. Agora postawiła autorów pod ścianą.

Dla blogowiczów przygotowano wyeksportowane dane: wpisy i zasoby. I tu słowo ostrzeżenia dla innych autorów na blox.pl. W moim przypadku w eksportowanych zasobach brakuje ponad połowy. Eksport nie zawiera żadnej informacji o linkach ze szpalty bocznej. Wpisy są w formacie akceptowanym przez Wordpress. Jeśli tak jak ja myślisz o przeniesieniu się na Bloggera, to może być z tym kłopot - konwersja formatu pliku może się nie powieść, bo zarówno konwerter, jak i sam blogspot mają swoje błędy. To właśnie mnie spotkało podczas pierwszych prób z konwersją.

Usilnie staram się obejść te problemy, i nie rozstawać się z Czytelnikami. Rozważam też nowy adres dla bloga, nową nazwę. Chętnie rozważę Wasze pomysły, wpiszcie je w komentarzach. Przenosiny będą ciężkie, nie byłem na to gotowy, proszę więc o cierpliwość.

W tak przełomowej chwili zdradzę, skąd wzięła się obecna nazwa bloga. Uznałem słowiańskie bóstwo za symbol bytu, przed którego czterema twarzami nic się nie ukryje, ale też jako symbol różnorodności, którą ogląda. Tak i różnorodna była tematyka wpisów. Blog zaczynał jako blog osobisty, zapiski opinii i myśli od Sasa do Lasa. Dopiero później zdecydowałem specjalizować go w kierunku finansów, a były to czasy kryzysu. Po drodze eksperymentowałem też z innymi blogami tematycznymi, bez wielkiego parcia na sukces, bo w blogu widziałem świetne miejsce na zapisanie pożytecznych linków i podzielenie się nimi z innymi, a nie szukania kariery. Mój apetyt na większe grono odbiorców wzrósł, pojawiła się też afiliacja (dobre usprawiedliwienie poświęconego czasu ;-)). W dalszym ciągu jednak nie mam wielkiego parcia na reklamy - piszę o tym, co sam uważam za fajne i ciekawe.

Gdy już uda mi się przeprowadzka, napiszę po raz kolejny.

08:31, cyfrowyja
Link Komentarze (2) »
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Opinie na blogu nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej.