Z każdej strony gospodarki - osobiste opinie, nie stanowią rekomendacji do inwestycji
Blog > Komentarze do wpisu

BGŻ BNP Paribas - promocja Konta Optymalnego

Ten wpis ma charakter afiliacyjny.

Bank BGŻ BNP Paribas już kilkukrotnie promował konto osobiste, oferując przy tym nagrody lub zwrot części wydatków kartą. Ostatnie promocje pozwalają dość szybko zyskać na założeniu konta i dlatego mogą interesować moich Czytelników.

Promocja nieaktualna

W poniżej opisanej promocji nagroda to nawet 250zł (wypłacana w częściach) za założenie Konta Optymalnego.

Dla kogo?

Dla klientów, którzy skorzystają ze strony rejestracyjnej oraz w okresie 24 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku.

Czas trwania promocji

Do 31.10.2018 r. lub do wyczerpania limitu rejestracji 1000 zgłoszeń. Po wyczerpaniu limitu rejestracja nie będzie możliwa.

O koncie

Bezpłatne prowadzenie, bezpłatna karta debetowa, która pozwala na darmowe wypłaty w bankomatach BGŻ BNP Paribas lub Planet Cash. Pozostałe bankomaty są płatne.

Jak zyskać nagrodę - warunki

Podstawowym warunkiem jest zarejestrowanie się na stronie promocji. Pierwsze 50 zł wymaga aktywowania aplikacji banku GOmobile nie później, niż 30.11.2018. Aplikacja działa na urządzeniach Android od 5.0, iOS od 10. Poza pierwszym uruchomieniem i rejestracją użytkownika nie jest konieczna. Do 17.12.2018 bank poinformuje o przyznaniu pierwszej nagrody mailem i poinstruuje, jak wypełnić dane do jej odebrania. Prawdopodobnie będzie to formularz do wypełnienia ze wskazaniem rachunku, na jaki ma nastąpić przelew. Trzeba będzie go uzupełnić do 27 grudnia, a nagroda wpłynie przelewem do końca miesiąca. W podobny sposób bank będzie informować o kolejnych premiach - do 18-tego kolejnego miesiąca, płacąc do końca tegoż miesiąca.

Następne 50 zł otrzymamy za wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł w grudniu 2018, do końca miesiąca. Wpływy powinny być przelane z innego banku (jednak nie z BGŻ Optimy).
Analogiczny warunek dotyczy stycznia 2019 - to kolejne 50 zł nagrody.
W lutym za te same czynności nagradzane są premią 100 zł. To czwarta i ostatnia część nagrody, która powinna zostać wypłacona do końca marca 2019 r.

Dodatkowe promocje!

Warto wiedzieć, że BGŻ BNP Paribas organizuje też inne promocje, np. na płacenie telefonem (Apple Pay/Google Pay) z nagrodą po 50 zł do Biedronki na Allegro (razem 100 zł). Ta promocja jest ważna do końca października 2018, albo wyczerpania puli 3000 wniosków - więcej informacji TUTAJ. Jest też promocja na kartę kredytową (200 zł) opisana TUTAJ.

Bardziej szczegółowe informacje o promocji na Konto Optymalne zawiera regulamin promocji, który jest dostępny na stronie rejestracyjnej:

LINK DO REJESTRACJI

poniedziałek, 08 października 2018, cyfrowyja

Polecane wpisy

Opinie na blogu nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej.