Z każdej strony gospodarki - osobiste opinie, nie stanowią rekomendacji do inwestycji
Blog > Komentarze do wpisu

BGŻ BNP Paribas - promocja Konta Optymalnego

Ten wpis ma charakter afiliacyjny.

Bank BGŻ BNP Paribas już kilkukrotnie promował konto osobiste, oferując przy tym nagrody lub zwrot części wydatków kartą. Ostatnie promocje pozwalają dość szybko zyskać na założeniu konta i dlatego mogą interesować moich Czytelników.

W poniżej opisanej promocji nagroda to nawet 200zł (wypłacana w dwóch częściach) za założenie Konta Optymalnego.

Dla kogo?

Dla klientów, którzy skorzystają ze strony rejestracyjnej oraz w okresie 24 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku.

Czas trwania promocji

Do 25.11.2018 r. lub do wyczerpania limitu rejestracji 1000 zgłoszeń. Po wyczerpaniu limitu rejestracja nie będzie możliwa. Kto pierwszy ten lepszy!

O koncie

Bezpłatne prowadzenie, bezpłatna karta debetowa, która pozwala na darmowe wypłaty w bankomatach BGŻ BNP Paribas lub Planet Cash. Pozostałe bankomaty są płatne.

Jak zyskać nagrodę - warunki

Podstawowym warunkiem jest zarejestrowanie się na stronie promocji. Bank odpowie na zgłoszenie e-mailem z linkiem, i nim należy złożyć wniosek o Konto Osobiste wraz z Kartą, podając te same dane osobowe co w rejestracji, do 12.12.2018 r.

Pierwsze 100 zł wymaga wykonania kilku czynności. Jedna to aktywowanie aplikacji mobilnej banku GOmobile nie później, niż 31.12.2018. Aplikacja działa na urządzeniach Android od 5.0, iOS od 10. Druga dotyczy wykonania 3 przelewów z bankowości internetowej lub mobilnej w każdym z miesięcy: 12.2018, 01.2019. Trzeci warunek to zasilenie konta min. 1000 zł w tychże miesiącach (czyli raz w grudniu, raz w styczniu). Ostatni warunek to posiadanie aktywnej bankowości internetowej oraz konta i karty płatnicznej - tak wiec z karty nie ma sensu rezygnować.

Aby zyskać kolejne 100 zł, trzeba spełnić analogiczne warunki w lutym i marcu 2019 r. Czyli znowu co miesiąc zasilenie konta i trzy przelewy. Osoby, które nie spełniły warunków na pierwsze 100 zł, nie otrzymają drugiej setki. W dalszym ciągu należy mieć konto i kartę aż do dnia przyznania nagrody.

Do 15.02.2018 bank poinformuje o przyznaniu pierwszej nagrody mailem i poinstruuje, jak wypełnić dane do jej odebrania. Prawdopodobnie będzie to formularz do wypełnienia ze wskazaniem rachunku, na jaki ma nastąpić przelew. Trzeba będzie go uzupełnić do 25 lutego, a nagroda wpłynie przelewem do końca miesiąca. Bank będzie informować o drugiej premii do 19 kwietnia, płacąc do końca tegoż miesiąca.

Ta promocja wydaje się nieco mniej korzystna od poprzedniej, ale ...

Dodatkowe promocje!

Warto wiedzieć, że BGŻ BNP Paribas organizuje też inne promocje, np. na płacenie telefonem (Apple Pay/Google Pay) z nagrodą po 50 zł do Biedronki na Allegro (razem 100 zł). Ta promocja jest ważna do końca października 2018, albo wyczerpania puli 3000 wniosków - więcej informacji TUTAJ. Jest też promocja na kartę kredytową (200 zł) opisana TUTAJ.

Bardziej szczegółowe informacje o promocji na Konto Optymalne zawiera regulamin promocji, który jest dostępny na stronie rejestracyjnej:

LINK DO REJESTRACJI

czwartek, 18 października 2018, cyfrowyja

Polecane wpisy

Opinie na blogu nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej.