Z każdej strony gospodarki - osobiste opinie, nie stanowią rekomendacji do inwestycji. NOWY ADRES: https: stopazwrotu.blogspot.com
Blog > Komentarze do wpisu

Najlepsza, darmowa karta wielowalutowa Revolut!

Jeśli jeszcze nie wiesz, czym jest karta Revolut, zobacz TEN wpis z blogu. Od tamtego czasu ta wielowalutowa karta stała się popularna - ma ją ponad 1,5 mln osób, w tym ponad 100 tys. w Polsce. Dalszą treść poniżej dołączam na koniec ww. wpisu.

A teraz UWAGA, niespodzianka! Dla moich Czytelników w ramach afiliacji mam linka umożliwiającego bezpłatne otrzymanie fizycznej karty płatniczej Revolut. Ta akcja dotyczy jedynie nowych klientów.

Link : Rejestacja Revolut TUTAJ

Aby dostać darmową kartę trzeba zarejestrować się z linku (na stronie wpisać telefon, dostaniemy namiar na instalację), doładować konto min. 20 PLN (do późniejszego wykorzystania) i można zamówić kartę za darmo ze standardową dostawą.

Czas trwania tej oferty: do odwołania - co, jak sądzę, oznacza dłuuugo :-) W razie problemów z procedurą polecam kontakt z zespołem supportu.

Inne darmowe rozwiązanie tego typu opisałem TUTAJ: Karta Curve - skorzystaj i zgarnij 5 GBP

wtorek, 18 września 2018, cyfrowyja
Tagi: Revolut karty

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Miłosz, 95.160.190.*
2019/01/12 19:33:59
Dla mnie najlepszą kartą walutową jest www.igoriacard.com/anonimowa-karta-dla-studentow z racji tego, że często z niej korzystam no i jestem studentem. Oczywiście niewątpliwa zaleta tej karty to obsługa wielu walut w ramach jednego konta. Jest to niezwykle przydatna rzecz w dzisiejszych czasach.
-
2019/01/12 20:22:58
Karta Igoria jest w porównaniu z Revolut kosmicznie droga. Nie polecam.
Opinie na blogu nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej.