Z każdej strony gospodarki - osobiste opinie, nie stanowią rekomendacji do inwestycji
Blog > Komentarze do wpisu

Konto dla studenta z promocyjną nagrodą

Ten wpis zawiera link afiliacyjny

W mojej rodzinie jest maturzysta i kilku studentów, młodych osób. Dla nich adresowana jest oferta Konta 360° Student, w ramach promocji którego można zgarnąć 150zł - nie do pogardzenia na studencką kieszeń ! Podobna promocja dotyczy tez kont dla starszych osób.

Dla kogo:​

Promocja i konto dotyczy grupy wiekowej 18-26 lat. Promocja wyklucza osoby, które dysponowały już jakimkolwiek rachunkiem w Banku Millennium jako posiadacz lub współposiadacz, ew. przedstawiciel.

O koncie:
Konto to jest warunkowo bezpłatne:
- darmowe jest prowadzenie konta i dostęp elektroniczny
- bezpłatne są też przelewy
- karta do konta jest bezpłatna pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej kartą w miesiącu - w przeciwnym razie opłata to 4zł / m-c
- pod tym samym warunkiem darmowe będą wypłaty gotówki z wszystkich bankomatów w Polsce - w przeciwnym razie bezpłatne będą tylko maszyny Millennium
- w wersji nie-studenckiej należy zapewnić dodatkowo wpływ 1000 zł, by nie było opłaty za kartę.

Osobiście korzystam z Banku Millennium i jestem zadowolony z bankowości elektronicznej: interfejsu, promocji kont oszczędnościowych, taniej oferty.

Informacja o koncie i tabele opłat banku Millennium

Dodatkowo w Millennium można uzyskać kartę debetową Euro<26, która zawiera ubezpieczenie NNW, kosztów leczenia i odpowiedzialności cywilnej i uprawnia do korzystania z wielu zniżek. Nie rozpisuje się na ten temat - studenci podróżujący po europie na pewno wiedza, o co chodzi. Bank prowadzi też akcję promocyjną kart ISIC.

Warunki promocji.

Jak zyskać 150 zł ?

Przez stronę promocji do 20.12.2017 r. złóż wniosek o konto 360 Student wraz z kartą debetową.
Do 31.12.2017 r. podpisz umowę i pobierz aplikację mobilną banku – Goodie i zarejestruj się w niej - zostało coraz mniej czasu !
W każdym z miesięcy styczeń i luty 2018 r. przelej co najmniej 1000 zł na konto oraz wykonaj co najmniej jedną płatność bezgotówkową (karta albo BLIK)

Należy ściśle wypełnić ww. warunki. I już. Do rejestracji wniosku użyj strony promocyjnej pod obrazkiem lub tego linku :

Bank wypłaci 150 zł premii do 14.03.2018 - do tego czasu musimy być posiadaczem rachunku oraz apki goodie. A potem? Hm, niekoniecznie...

środa, 06 grudnia 2017, cyfrowyja

Polecane wpisy

Opinie na blogu nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej.