Z każdej strony gospodarki - osobiste opinie, nie stanowią rekomendacji do inwestycji. NOWY ADRES: https: stopazwrotu.blogspot.com
Blog > Komentarze do wpisu

Najczęściej kupowane fundusze inwestycyjne (źródła rankingów)

Znalazłem kilka miejsc, które z jednej strony oferują kupno jednostek funduszy, z drugiej informują o wynikach sprzedaży funduszy. Takie informacje można uważać za swoisty barometr i zarazem podpowiedź inwestycyjną: co interesuje ludzi, gdzie widzą szansę zysku? Można powiedzieć, że to najpopularniejsze czy najchętniej kupowane fundusze inwestycyjne - ale faktycznym kryterium jest po prostu kwota zakupów. Poniżej dzielę się linkami do rankingów.

Portal Analizy.pl pod tagiem "saldo wpłat i wypłat" publikuje artykuły, w których wymienia fundusze o wysokiej kwocie nabyć, ale i umorzeń jednostek. To chyba źródło, które zestawia informacje najszerzej i do tego z analitycznymi informacjami.

mBank prowadzący Supermarket Funduszy Inwestycyjnych pokazuje niemal na bieżąco zainteresowanie klientów w formie rankingu "gwiazdy tygodnia".

BGŻ Optima ma także szeroką ofertę funduszy i robi zestawienia miesięczne.

Bossafund oferuje platformę zakupową funduszy i w bocznej szpalcie po prawej stronie pokazuje najczęściej kupowane fundusze.

Jeśli zajrzycie pod te linki, to znajdziecie wiele nazw, które się powtarzają i zarazem występują w moim autorskim teście Zyskownych Funduszy o Akceptowalnej Zmienności (ZFAZ).

Jako ciekawostkę dodaję link do Portfeli ekspertów - głównie są to zarządzający TFI oraz drugi do porównania aktywów TFI.

sobota, 25 listopada 2017, cyfrowyja

Polecane wpisy

Opinie na blogu nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej.