Z każdej strony gospodarki - osobiste opinie, nie stanowią rekomendacji do inwestycji
Blog > Komentarze do wpisu

Zagadka Bena B.

jak to się dzieje, że rynkowe indeksy tworzą trójkąty, nieraz wielotygodniowe, których czubek wypada na przemówieniu Bernanke? Kto wybiera ten moment, czy Ben sam się wstrzeliwuje?

Tak czy inaczej, indeksy giełd powinny zareagować mocniej już w poniedziałek. Waluty zareagowały w piątek i jeśli poniedziałek tego nie przekresli, to będzie bardzo ciekawie.

PLN w piątkowe popołudnie umocnił się znacznie. EURUSD poszedł w górę po początkowym ruchu w dół, by jak na trampolinie dojść pod samo 1,45. Moim zdaniem to już przebicie, ale znowu należałoby poczekać na potwierdzenie. Ten ruch to nadzieja także dla giełd europejskich. A konsekwencją ruchu w górę EURUSD może być dalsze umocnienie euro.

Treści zawarte na tym blogu nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w biuletynie. Autor blogu nie świadczy doradztwa w związku z opisywanymi transakcjami ani nie udziela porad inwestycyjnych lub rekomendacji zawarcia transakcji, co oznacza, że udzielone informacje nie mają charakteru porady inwestycyjnej lub rekomendacji. Ostateczna decyzja zawarcia transakcji należy wyłącznie do Czytelnika. Autor nie występuje w roli pośrednika ani przedstawiciela. Przed zawarciem jakiejkolwiek z opisywanych na łamach bloga transakcji, każdy Czytelnik powinien, nie opierając się na informacjach publikowanych na łamach bloga, określić jej ryzyko, potencjalne korzyści oraz straty z nią związane, jak również charakterystykę, konsekwencje prawne, podatkowe i księgowe transakcji oraz konsekwencje zmieniających się czynników rynkowych.

niedziela, 28 sierpnia 2011, cyfrowyja
Tagi: eurusd

Polecane wpisy

Opinie na blogu nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej.