Z każdej strony gospodarki - osobiste opinie, nie stanowią rekomendacji do inwestycji
Blog > Komentarze do wpisu

Franek leci, ryż drożeje.

Dzisiejsze spadki franka szwajcarskiego przypominają RGR w ujęciu godzinowym i wygląda na to, że mieliśmy właśnie przebicie i książkowy powrót do linii:

Ciekaw jestem, czy zrealizuje się pełny potencjał, bo jest parę oporów po drodze, nie wykluczam walki o 3.20. Tempo tego jest szalone!

Znalazłem tez informację o wysokich cenach skupu ryżu w Azji i to mnie pchnęło do oglądania wykresu:

Piękny, trzyletni oRGR, w wyraźnym powrotem do linii. Jeszcze lepiej wygląda na interwale tygodniowym. Nie mam przekonania do długich terminów, a sam towar ma spory spread i małą płynność, ale chyba coś jest na rzeczy.

Treści zawarte na tym blogu nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w biuletynie. Autor blogu nie świadczy doradztwa w związku z opisywanymi transakcjami ani nie udziela porad inwestycyjnych lub rekomendacji zawarcia transakcji, co oznacza, że udzielone informacje nie mają charakteru porady inwestycyjnej lub rekomendacji. Ostateczna decyzja zawarcia transakcji należy wyłącznie do Czytelnika. Autor nie występuje w roli pośrednika ani przedstawiciela. Przed zawarciem jakiejkolwiek z opisywanych na łamach bloga transakcji, każdy Czytelnik powinien, nie opierając się na informacjach publikowanych na łamach bloga, określić jej ryzyko, potencjalne korzyści oraz straty z nią związane, jak również charakterystykę, konsekwencje prawne, podatkowe i księgowe transakcji oraz konsekwencje zmieniających się czynników rynkowych.

wtorek, 30 sierpnia 2011, cyfrowyja

Polecane wpisy

Opinie na blogu nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej.